Суббота, 2025-06-14, 4:51 PM
Приветствую Вас Гость | RSS

Сайт вчителя початкових класів Загребельної Тамари Дмитрівни

Категории раздела
Методичні рекомендації [10]
Поради батькам [6]
Виховна робота [6]
Сторінка для школярів [2]
Новини [2]
Цікаве з життя учнів класу
Презентації до уроків [14]
В цьому розділі зібрані презентації до уроків, які я використовую в своїй роботі
Мої уроки. Українська мова [3]
Тут представлені уроки з української мови для початкових класів
Мої уроки. Літературне читання [3]
Тут представлені уроки з літературного читання для початкових класів
Мої уроки. Математика [4]
Тут представлені уроки з математики для початкових класів
Мої уроки. Природознавство [1]
Тут представлені уроки з природознавства для початкових класів
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2016 » Октябрь » 21 » Урок-ярмарок в 2 класі .Таблиця множення числа 3
8:16 PM
Урок-ярмарок в 2 класі .Таблиця множення числа 3
Урок-ярмарок з математики в 2 класі
ПРИАЗОВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

УРОК-ЯРМАРОК
З МАТЕМАТИКИ
В 2 КЛАСІ
ТЕМА:
«ЗАКРІПЛЕННЯ ТАБЛИЦІ МНОЖЕННЯ ЧИСЛА 3»



СКЛАЛА ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
ЗАГРЕБЕЛЬНА ТАМАРА ДМИТРІВНА

Мета: удосконалювати обчислювальні навички, вміння розв´язувати приклади і задачі на застосування таблиці множення на 2 і 3; розвивати мислення, пам´ять, увагу, кмітливість; виховувати почуття взаємодопомоги.
Обладнання: лялька Буратіно, зображення з картону барана, індика, гусака, півня, овочів, фруктів,; конверти з вирізаними зображеннями цукерок і печива; перфокарти: картки з прикладами на порядок дій на таблицю множення 2 і 3 та ділення на 2; таблиця з геометричним поросятком; зображення свині; «лотерейні квитки», таблички з ребусами, назвами крамничок.
1.ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ:
Учитель: Сидимо Учні: рівно
Пишемо гарно
Слухаємо уважно
Відповідаємо точно
2.Повідомлення теми і мети.
Сьогодні на уроці ми будемо розв´язувати приклади і задачі на застосування таблиці множення 3, повторимо таблицю множення і ділення 2, перевіримо, як ви засвоїли матеріал. Проведемо наш урок у формі ярмарку А що таке ярмарок? (діти відповідають, що це веселий базар, де багато розваг, музики, атракціонів) Так, діти, а у нас буде ярмарок математичний.

1 учень: Увага! Увага! Спішіть, поспішайте!
Господарі і гості – глядіть, не минайте!
2 учень: На ярмарок прошу – заходьте до нас!
Чекають веселі завдання на вас!
3 учень: На ярмарку нашім веселім, багатім
Є чим дивуватись і є що придбати!
4 учень: Щоб зайти на ярмарок – таблицю пригадай
І за знання свої квиток придбай!
3.Купівля лотерейних квитків.
У всіх дітей на парті лежать перфокарти з прикладами на таблицю множення 3. Діти рахують приклади і отримують за правильні відповіді «лотерейні квитки» з номером.
4. Ярмарковий атракціон.
Робота в групах: Кожній групі дається картка з трьома прикладами на порядок дій. Приклади розв´язані, але є помилки. Завдання групам – знайти і виправити помилки. Хто першим розв´яже правильно – отримає барана, другим – індика, третім – гуску, четвертим – півня.

1 група: 2 група
3х3+9=15 (18) 3х5+8=23
3х6-8=10 3х2+19=26 (25)
3х4+15=28 (27) 3х7-5=12 (16)
3 група 4 група
3х8+24=50 (48) 3х9-27=5 (0)
2х3+59=55 (65) 3х4+15=27
3х4+78=90 3х5-7=9 (8)
ЖАРТ: У гнізді було 8 яєць. Курки знесли ще 4 яйця і 1 півень Скільки стало яєць?
5. КРАМНИЧКА «КАЗКОВА»
Сидить і плаче Буратіно. Рахувати не вміє. Допомагаємо: робота з підручником №№ 707, 709, 710. (сильні діти записують виразом)
Записати виразом і знайти його значення 3х8-6=30 (грн.)
Вчитель міняє вираз 3х8-6 і просить дітей сказати, як тепер буде звучати питання задачі, якщо вона розв´язується так.
6. КРАМНИЧКА «КОНДИТЕРСЬКА»
Кожній групі по 2 дитини дається конверт, в якому лежить картка з прикладами на таблицю множення 2 і 3 і ділення на 2. В цьому ж конверті лежать вирізані «цукерки» та «печиво», на яких записані відповіді до прикладів. Якщо приклад розв´язано правильно – печиво або цукерку забрали собі – значить, купили. Хто більше за 1 хвилину?
7. КРАМНИЧКА «П´ЯТАЧОК»
Загадка: В кого є п´ятачок, а купити за нього нічого не можна? ( В поросяти) Який же ярмарок без поросят? Але в нас порося геометричне. З яких фігур складається?

За 20с порахувати, скільки кругів, трикутників, прямокутників. ПРИЗ: СПРАВЖНЄ «ПОРОСЯ»

8. КРАМНИЧКА «ВЕСЕЛИНКА»
Розігруємо лотерейні квитки. На столі вчителя лежать картки з ребусами, а на зворотній стороні стоять номерки, як на лотерейних квитках. За номерками діти одержують картки і відгадують ребуси.
Ві 3на, 100лиця, р1а, 40а, пі2л, ві3ла, 7я, с3ж і т.д.

9.ГРА «ВЕСЕЛА ЛІЧБА»
Діти рахують від 1 до 20 і назад. Замість чисел, які діляться на 2 говорять своє ім´я.
10. ПІДСУМОК УРОКУ.
Виявляємо переможців, хто більше всіх купив на ярмарку.
11. Домашнє завдання.
Категория: Мої уроки. Математика | Просмотров: 390 | Добавил: Tamara | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Октябрь 2016  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2025
Бесплатный конструктор сайтовuCoz